Ковельський професійний ліцей
Сьогодні: 22.01.2019, Вівторок
Токар
Меню сайту

Календар новин
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Посилання

Наше опитування
Яка професія, на Вашу думку, є найбільш актуальною на ринку праці
Всього відповідей: 828Професія "Токар; фрезерувальник"
 
Дана професія інтегрована, включає чотири професії з металообробки: токар, фрезерувальник, свердлувальник, шліфувальник.
Повинен знати: будову, правила налагодження і перевірки верстатів металообробки, правила застосування пристроїв, основні властивості оброблюваних матеріалів.
 
Повинен вміти: виконувати обробку деталей на токарних, фрезерних, свердлувальних, шліфувальних верстатах, підбирати та заточувати необхідний інструмент.
 
Випускники ліцею особливо тепер потрібні усім машинобудівним підприємствам України, тому що мода на пластмаси і інші неметалеві матеріали пройшла, через їх неміцність і швидкий вихід з ладу.
 
Машинобудування - це основа технічного прогресу суспільства. Будь-яка машинобудівна галузь не може працювати без токаря чи свердлувальника, фрезерувальника чи шліфувальника.
 
На сучасних машинобудівних заводах працюють по кілька механічних цехів, оснащених токарними, свердлильними, фрезерними, стругальними, шліфувальними та іншими верстатами. Найбільш поширена механічна (верстатна) обробка - токарна. Верстати токарної групи (токарно-гвинторізні, токарно-револьверні, карусельні, напівавтомати та автомати, верстати з числовим програмним керуванням) становлять основу устаткування механічних цехів.
 
Тому однією з найважливіших у металообробці є спеціальність верстатника широкого профілю.
 
Випускник даної професії може працювати на підприємствах машинобудівної та металообробної промисловості, зокрема на заводі "Ковельсільмаш", залізничних та автопідприємствах, автосервісах, приватних підприємствах металообробки.