Ковельський професійний ліцей
Сьогодні: 22.01.2019, Вівторок
Кравець; вишивальниця
Меню сайту

Календар новин
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Посилання

Наше опитування
Яка професія, на Вашу думку, є найбільш актуальною на ринку праці
Всього відповідей: 828Професія Кравець; вишивальниця
 
 
Обрати професію – означає обрати шлях засвоєння певної системи знань і практичних навичок, шлях реалізації своїх здібностей, природних нахилів, інших особистісних якостей та їх подальшого формування у процесі навчання чи трудової діяльності.

В усі часи у суспільстві панували певні погляди, смаки, художнє уявлення про одяг. І все це пов’язане з професією кравець; вишивальниця. Вони є однією із найдавніших і найнеобхідніших людям професій.

Професія «Кравець; вишивальниця» в ліцеї започаткована у 2001 році. Це пов’язано з тим, що наше місто потребу висококваліфікованих спеціалістів швейного виробництва для своїх підприємств.

На початковому стані підготовки майбутніх фахівців швейного профілю ми прагнемо навчити учнів творчо підходити до своєї майбутньої професії, виявити ініціативу у різноманітних формах колективної та індивідуальної праці, узагальнювати та спрямовувати в потрібне русло.

На уроках виробничого навчання учні послідовно опановують прийоми, характерні їх поєднання, оволодівають сучасними засобами виконання робіт та високопродуктивними методами праці. Професійна спрямованість розумового виховання кравців реалізується під час проведення нестандартних уроків виробничого навчання, інтелектуальних аукціонів, олімпіад.

Професія кравця в останні роки стала ще більш бажаною та потрібною. Вона надає широкі можливості для індивідуальних трудових діяльностей. Людина, яка хоче здобути цю професію, має знати точні науки, і акуратно креслити, мати хороший окомір і тверду руку.

Учні ліцею вчаться шити легкий жіночий одяг: спідницю, сукню, блузку, брюки; проводити ремонт одягу; оздоблювати вироби ручною та механічною вишивкою.

Здобувши високу кваліфікацію майстра кравецької справи наші випускники ідуть працювати в ательє, швейну фабрику, приймають індивідуальні замовлення вдома.

За бажанням для них відкритті двері у ВУЗах із спеціальності модельєр-конструктор, дизайнер, технолог з пошиття одягу.