Ковельський професійний ліцей
Сьогодні: 25.06.2019, Вівторок
Електрогазозварник
Меню сайту

Календар новин
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Посилання

Наше опитування
Яка професія, на Вашу думку, є найбільш актуальною на ринку праці
Всього відповідей: 841Професія «Електрогазозварник»
 
Ковельський професійний ліцей готує кваліфікованих спеціалістів з професії «Електрогазозварник» 3 та 4 кваліфікаційних розрядів. Кожен учень групи має можливість пізнати увесь світ теоретичних, технічних та практичних вмінь та навиків електрогазозварника.

Для досягнення такої мети в ліцеї створені всі можливості та зручності.

При вивчені теоретичних основ з технології електродугового та газового зварювання, будови та експлуатації зварювального обладнання, основ електротехніки, основних вимог техніки безпеки та охорони праці при виконанні електрогазозварювальних робіт – учні пізнають всі тонкощі даної професії; знаходяться в комфортних приміщеннях – обладнаних кабінетах та виробничих майстернях; використовують різноманітну технічну та дидактичну літературу; проходять виробничу практику на підприємствах області.

Як свідчить практика, учні з завзяттям вивчають та оволодівають технологію термічної обробки металів: заліза та його сплавів – сталі, чавуну, а також кольорових металів: способи зварювання та ремонту різних частин, вузлів та обладнная; використання новітніх технологій та передових методів праці при ремонті кузові автомобілів, виготовленні нестандартних індивідуальних металевих конструкцій – огорожі, воріт, сходинок, грат, лавок, різноманітних пристосувань та знарядь праці.

Тому велику роль відіграє засвоєння майбутнім електрогазозварником знань з виконання ручного дугового, газового, автоматичного і механізованого дугового зварювання в захисних газах і під шаром флюсу простих деталей і вузлів зі сталей другої групи зварюваності, кольорових металів і сплавів; середньої складності деталей, вузлів, трубопроводів зі сталей першої групи зварюваності і трубопроводів у всіх положеннях крім стельового; виконання кисневого прямолінійного і криволінійного різання в різних положеннях металів, простих і середньої складності деталей з вуглецевих та низьколегованих сталей; за розміткою вручну, з використанням газокисневих різаків і різаків для роботи на газах-замінниках; на переносних, стаціонарних та плазморізальних машинах у всіх положеннях; наплавлення раковин і тріщин в деталях, вузлах і відливках середньої складності; виконання попереднього і супроводжувального підігрівання під час зварювання деталей з додержанням заданого режиму; читання креслень середньої складності деталей, вузлів і конструкцій; будови електрозварювального обладнання, газозварювальної апаратури та технології зварювання.

Адже ці знання та навички є основною складовою при виконанні перевірочних та творчих екзаменаційних робіт.

Випускники нашого ліцею не зупиняються на досягнутому. Вони успішно працюють на підприємствах міста, області та країни. Продовжують навчання у вищих навчальних закладах. Кожен випускник гордиться тим, що здобув освіту та професію електрогазозварника саме в Ковельському професійному ліцеї і пронесе це через все своє цікаве життя.